🇱🇹 ALYTUS CUP 2020

turnyras, skirtas Alytaus miesto garbės piliečiui Jonui Jonuškai atminti, vyks RUGPJŪČIO 21-22-23 D.


Rugpjūčio 21 d., penktadienį –

13.30 val.  Alytaus „Varsa-Stronglasas“ –  Kauno „Granitas-Karys“

14.50 val.  Klaipėdos „Dragūnas“ –  HC „Vilnius“

16.10 val.  Jūrmalos (Latvija) „Jūrmalas sports“ –  Tapos (Estija) „Tapa“

17.30 val.  „Granitas-Karys“ –  „Dragūnas“

18.50 val. SK „Tapa“ –  „Varsa-Stronglasas“

20.10 val.  HC „Vilnius“ –  HK „Jūrmalas Sports“

Rugpjūčio 22 d., šeštadienį –

10 val.  „Dragūnas“ –  SK „Tapa“

11.20 val.  „Granitas-Karys“ –  HC „Vilnius“

12.40 val.  „Varsa-Stronglasas“ –  HK „Jūrmalas Sports“

14.00 Turnyro atidarymas ir Alytaus rankinio veteranų rungtynės

15.00 val.  HC „Vilnius“ –  SK „Tapa“

16.20 val.  HK „Jūrmalas sports“ –  „Granitas-Karys“

17.40 val.  „Varsa-Stronglasas“ – „Dragūnas“

Rugpjūčio 23 d., sekmadienį –

10 val.  SK „Tapa“ –  „Granitas-Karys“

11.30 val. „Dragūnas“ –  HK „Jūrmalas sports“

13 val.  „Varsa-Stronglasas“ –  HC „Vilnius“

14.00 Turnyro uždarymas, apdovanojimai

Įėjimas į visas varžybas – nemokamas. Dėmesio, dėvėkite apsauginę kaukę ir laikykitės socialinės distancijos

TURNYRO ATIDARYMAS - 2019-08-23 16.30 VAL. ALYTAUS ARENOJE (NAUJOJI G. 52)

Turnyro varžybos 2019-08-23/25:

A GRUPĖ

🇱🇹 „Varsa-Stronglasas“ (Alytus, LT)
🇱🇻 „Jūrmalas sports“ (Jūrmala, LV)
🇱🇹 „Varsa-Stronglasas“ 2 (Alytus, LT)
🇪🇪 „Tapa-Kasipall“ (Tapa, EE)

B GRUPĖ

🇱🇹 „Vilnius“ (Vilnius, LT)
🇱🇻 „ASK-LSPA“ (Ryga, LV)
🇵🇱 „AZS AWF-Biala Podlaska“ (Palenkės Biala, PL)
🇱🇹 „KTU-Ąžuolas“ (Kaunas, LT)

TURNYRO RENGINIŲ TVARKARAŠTIS:

2019-08-23 (PENKTADIENIO) VARŽYBOS

Alytaus arenoje (Naujoji g. 52):


14.30 🇱🇹 „Varsa-Stronglasas 2“ - 🇱🇻 „Jūrmalas sports"
16.00 🇱🇹 Draugiškos „Varsos" senjorų varžybos

16.30

ATIDARYMAS

17.00 🇱🇹 „Vilnius" - 🇱🇹 „KTU-Ąžuolas"
19.00 🇱🇹 „Varsa-Stronglasas" - 🇪🇪 „Tapa-Kasipall"

Alytaus stadiono salėje (Birutės g. 5):
18.00 🇵🇱 „AZS AWF-Biala Podlaska" - 🇱🇻 „ASK-LSPA"

2019-08-24 (ŠEŠTADIENIO) VARŽYBOS

Alytaus arenoje (Naujoji g. 52):

8.30 🇱🇹 „KTU-Ąžuolas" - 🇱🇻 „ASK-LSPA"
10.00 🇱🇹 „Vilnius" - 🇵🇱 „AZS AWF-Biala Podlaska"
11.30 🇱🇻 „Jūrmalas sports" - 🇱🇹 „Varsa-Stronglasas"
13.00 🇪🇪 „Tapa-Kasipall" - 🇱🇹 „Varsa-Stronglasas 2“ 
14.30 🇵🇱 „AZS AWF-Biala Podlaska" - 🇱🇹 „KTU-Ąžuolas"
16.00 🇱🇹 „Vilnius" - 🇱🇻 „ASK-LSPA"
17.30 🇱🇻 „Jūrmalas sports" - 🇪🇪 „Tapa-Kasipall"

2019-08-25 (SEKMADIENIO) VARŽYBOS

Alytaus arenoje (Naujoji g. 52):

10.00 Dėl 7-8 vietų:

🇱🇹 „Varsa-Stronglasas 2“ - 🇱🇻 „ASK-LSPA"


11.45 Dėl 5-6 vietų:


🇱🇻 „Jūrmalas sports" -  🇵🇱 „AZS AWF-Biala Podlaska"


13.30 MAŽASIS FINALAS

🇪🇪 „Tapa-Kasipall" vs 🇱🇹 „KTU-Ąžuolas"

15.15 DIDYSIS FINALAS

🇱🇹 „Varsa-Stronglasas" - 🇱🇹 „Vilnius"

16.30 APDOVANOJIMAI

Daugiau: Alytuscup.lt, Alytus.lt, Rankinis.lt
Tiesioginės mažojo ir didžiojo finalo transliacijos - Alytausgidas.lt