🇱🇹 ALYTUS CUP 2020

turnyras, skirtas Alytaus miesto garbės piliečiui Jonui Jonuškai atminti, vyks RUGPJŪČIO 21-22-23 D.


 

2020 M. TURNYRO REZULTATAI:

I DIENA. 2020-08-21 (PENKTADIENIS)

 

Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 20:18 (9:10) Kauno „Granitas-Karys“  

Klaipėdos „Dragūnas“ 33:23 (14:10) HC „Vilnius“  

Jūrmalos (Latvija) „Jūrmalas sports“ 13:31 (3:12) Tapos (Estija) „Tapa“  

„Granitas-Karys“ 27:35 (11:17) „Dragūnas“  

SK „Tapa“ 21:21 (8:12) „Varsa-Stronglasas“  

HC „Vilnius“ 33:17 (17:10) HK „Jūrmalas Sports“  

 

II DIENA. 2020-08-22 (ŠEŠTADIENIS)

 

„Dragūnas“ 28:25 (11:11)  SK „Tapa“  

„Granitas-Karys“ 26:22 (11:10) HC „Vilnius“  

„Varsa-Stronglasas“ 30:17 (17:6)  HK „Jūrmalas Sports“   

HC „Vilnius“ 23:19 (12:11) SK „Tapa“  

HK „Jūrmalas sports“ 9:32 (5:17)  „Granitas-Karys“  

„Varsa-Stronglasas“ 22:30 (9:17) „Dragūnas“  


III DIENA. 2020-08-22 (SEKMADIENIS)

 

SK „Tapa“ 18:23 (8:11) „Granitas-Karys“  

„Dragūnas“ 36:22 (19:14) HK „Jūrmalas sports“  

„Varsa-Stronglasas“ 23:22 (14:11) HC „Vilnius“  


TURNYRO LENTELĖ:

1.  Klaipėdos „Dragūnas“

2.  Alytaus „Varsa-Stronglasas“

3.  Kauno „Granitas-Karys“

4.  HC „Vilnius“

5.  Tapos (Estija) „Tapa“

6.  Jūrmalos (Latvija) „Jūrmalas sports“


2019 M. TURNYRO REZULTATAI:

I DIENA. 2019-08-23 (PENKTADIENIS)

🇱🇹 „Varsa-Stronglasas 2“ 25:22 🇱🇻 „Jūrmalas sports"

🇱🇹 Draugiškos senjorų varžybos: „Varsa-Veteranai" 11:12 „Varsa-Senjorai"  

🇱🇹 „Vilnius" 29:21 🇱🇹 „KTU-Ąžuolas"

🇱🇹 „Varsa-Stronglasas" 31:18 🇪🇪 „Tapa-Kasipall"
🇵🇱 „AZS AWF-Biala Podlaska" 40:26 🇱🇻 „ASK-LSPA"

II DIENA. 2019-08-24 (ŠEŠTADIENIS)

🇱🇹 „KTU-Ąžuolas" 37:30 🇱🇻 „ASK-LSPA"

🇱🇹 „Vilnius" 33:32 🇵🇱 „AZS AWF-Biala Podlaska"
🇱🇻 „Jūrmalas sports" 27:33 🇱🇹 „Varsa-Stronglasas"
🇪🇪 „Tapa-Kasipall" 32:27 🇱🇹 „Varsa-Stronglasas 2“
🇵🇱 „AZS AWF-Biala Podlaska" 31:33 🇱🇹 „KTU-Ąžuolas"
🇱🇹 „Vilnius" 30:20 🇱🇻 „ASK-LSPA"
🇱🇻 „Jūrmalas sports" 16:30 🇪🇪 „Tapa-Kasipall"

III DIENA. 2019-08-25 (SEKMADIENIS)

Dėl 7-8 vietos:

🇱🇹 „Varsa-Stronglasas 2“ 33:39 🇱🇻 „ASK-LSPA"

Dėl 5-6 vietos:

🇱🇻 „Jūrmalas sports" 16:36 🇵🇱 „AZS AWF-Biala Podlaska"

MAŽASIS FINALAS

🇪🇪 „Tapa-Kasipall" 26:31 🇱🇹 „KTU-Ąžuolas"

DIDYSIS FINALAS

🇱🇹 „Varsa-Stronglasas" 32:35 🇱🇹 „Vilnius"